Op zoek naar een Personal trainer in Amsterdam-West? Dan is dit wat voor jou!

personal trainer Amsterdam-West

Hou je ervan om te bewegen? En wil je graag fit worden? Dan is deze personal trainer in Amsterdam-West wellicht iets voor jou. Bij Bootcamp Tai zijn de trainingen altijd één op één. Een voordeel hiervan is dat de personal trainer zich volledig kan richten op de uitvoering van de oefening en je daarbij kan helpen. Deze één op één trainingen duren ongeveer zestig minuten. In deze lessen richt je je samen met je personal trainer op de doelstellingen die je in het voorafgaande intakegesprek samen met je personal trainer besproken hebt. Na elke maand zullen er ook evaluatiegesprekken plaatsvinden om te kijken of  de besproken doelstellingen behaald zijn. 

personal trainer Amsterdam-West

Verschillende trainingsschema’s 

Bij deze personal trainer in Amsterdam-West is het mogelijk om verschillende trainingsschema’s te volgen. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om een zes weeks programma te volgen. In dit zes weekse programma zul je één keer per week gaan trainen. In dit programma wordt je snel voorzien van kracht en een goede conditie. Ook is er een programma die 3 maanden duurt. In dit programma zul je vier keer per week gaan trainen. Daarnaast wordt je voorzien van een voedingspatroon de speciaal voor jou gemaakt is. Dit samen zorgt voor een optimaal resultaat. Hierbij zul je samen met de personal trainer gaan kijken of er voortgang is geboekt. mocht het nodig zijn dan wordt je voedingsplan ook aangepast.