Eigen supplementen laten maken voor je sportschool of klanten

mijnsupplementenlabel-logo-2

Sporten is natuurlijk erg belangrijk, naast sporten is voeding natuurlijk ook erg belangrijk. Je ziet dan ook dat de afgelopen jaren supplementen steeds populairder aan het worden zijn. Hierdoor kan jij als sportschool of bijvoorbeeld personal trainer hier ge dop in spelen door middel van je eigen supplementen laten maken. Het is natuurlijk ideaal wanneer jij je eigen supplementen kunt aanbieden aan je sporters of klanten. De wereld rondom supplementen is erg breed, zo heb je natuurlijk eiwitpoeder maar ook vitamines, pre workout en nog veel meer. Supplementen zijn eigenlijk een toevoeging op een dieet en zou je dan ook nooit moeten zien als vervanging van eten of een maaltijd. Door de toevoeging van supplementen kan het herstel van een persoon of de prestatie tijden het sporten verbeteren. De werking van verschillende supplementen verschillen heel erg en de ene past misschien beter bij de ene dan de andere. 

Extra service 

Je kan natuurlijk als sportschool gewoon voedingsadvies geven, dan kopen klanten of sporters vaak andere merken supplementen. Door je eigen supplementen laten maken bied je een stukje extra service, de prijzen van het maken van je eigen supplementen is niet extreem hoog en je kan al in kleine getallen afnemen. Hierdoor hoef je niet gelijk honderden zakken proteïne of creatine te kopen en kan je ook eerst kijken of het wat wordt. Hiernaast kan je je eigen supplementen laten maken in allerlei verschillende smaken zodat iedereen wel een smaak heeft die in de smaak valt.