De fitnessruimtes van Burning Heart

Burning Heart

Zoals je waarschijnlijk al hebt gelezen beschikt Burning Heart over meerdere fitnessruimtes, drie om precies te zijn. Deze ruimtes zijn opgedeeld in de fitness functional, de fitness lowerbody en de fitness upperbody. De fitness functional is een diverse fitnessruimte met coole apparatuur van maar liefst 450 vierkante meter groot, deze ruimte is iedere dag geopend van 06:00 tot 22:00. De fitness upperbody en de fitness lowerbody daarentegen zijn 24/7 geopend. In de fitness upperbody zijn onder andere dumbell en kabel stations te vinden. In de fitness lowerbody zijn onder andere gouden oldschool apparaten, Nautilus apparaten en Hammer Strength apparaten te vinden, ook is er een hele afdeling met cardio apparatuur. Kortom er is een ruim aanbod aan fitnessapparatuur.

Burning Heart

Wat zijn de kansen bij Burning Heart?

Bij Burning Heart, een sportschool in Hilversum, hebben ze een ruim aanbod aan mogelijkheden. Dit komt door de diversiteit aan apparatuur, ruimtes en lessen. Er is namelijk een fitnessruimte aanwezig waar je jouw vetmassa kan verminderen en/of je spiermassa kan vergroten en waar je jouw uithoudingsvermogen kan verbeteren. De sportschool beschikt over een ruim aanbod aan fitness apparatuur, deze apparatuur wordt regelmatig vervangen en vernieuwd, het is dus altijd veilig. Bovendien zijn er ook groepslessen voor verschillende vechtsporten, dit op verschillende niveaus,  denk bijvoorbeeld aan de vechtsporten MMA en kickboksen, maar zelfs judo is mogelijk. Speciaal voor vrouwen zijn er lessen gegeven voor en door vrouwen. Bovendien zijn er ook sportlessen speciaal voor kinderen. Meestal worden de sportlessen gegeven met een leuk muziekje op de achtergrond. Burning Heart is een leuke sportschool voor jong en oud.