Ben je op zoek naar een personal trainer Rotterdam?

personal trainer Rotterdam

Een personal trainer Rotterdam is jouw eigen motivator, inspirator, begeleider, sportmaatje en vertrouwenspersoon. Hij/zij geeft jou advies op het gebied van sport, beweging en voeding. De personal trainer werkt resultaatgericht een langere periode met jou aan een gezondere en energieke leefstijl. Een personal trainer heeft alle kwaliteiten, ervaring en kennis in huis om een bewegingsplan op te stellen aan de hand van jouw wensen en conditie.  Een afspraak staat altijd vast, het gaat altijd door ook al ben je moe, heb je geen zin of het regent een personal trainer Rotterdam zal jou motiveren. Bij DB sport hebben ze al 7 jaar ervaring in het geven van personal training.

personal trainer Rotterdam

Hoe gaan ze te werk

Je zal beginnen met het vaststellen van jouw doelen. Wat wil je bereiken? En wat heb je er voor over om dit te bereiken. Je begint daarom altijd met een intake gesprek zodat de personal trainer Rotterdam een goed schema kan samenstellen voor jou. Vervolgens doen ze een nul- meting. Zo meten we jouw hele lichaam en kunnen we je resultaten bijhouden, deze worden natuurlijk nooit gedeeld met derden. Vervolgens gaan we je voeding bijhouden, we willen inzicht krijgen in je voedingspatroon. Ze willen natuurlijk voorkomen dat je veel energie stopt in je trainingen, maar vervolgens geen resultaat ziet. Ook kijken ze nog naar je ademhaling, ze gaan grondig te werk voor maximale resultaten. Als laatst maken we een persoonlijk trainingsprogramma waar we mee aan de slag gaan, we zullen alles bijhouden en jou helpen beter in je vel te zitten.